تیر, 1398 1 نظر کوپلر

کوپلر استاندارد یا کوپلر با رزوه راستگرد یکی از متداولترین و پرکاربردترین نوع کوپلر میباشد و در اکثر سازه های بتنی در محل هایی که امکان چرخش میلگرد وجود دارد استفاده میشود.

کوپلر میلگرد مستقل از شرایط و وجود بتن، به دلیل ساختار تقویت شده دنباله دار، اطمینان مناسبی را در تحمل بار برای آرماتورها ایجاد می نماید.

گروه صنعتی آرمان سازه پدیده با ایجاد واحد کنترل کیفی و آزمایشگاه کالیبراسیون مستقر در خط تولید خود تمامی مراحل تولید را از مرحله خرید مواداولیه تا مرحله پایانی کوپلر کنترل میکند و در این راستا موفق به اخذ نشان استاندارد کوپلر به عنوان اولین واحد تولیدی دارای نشان استاندارد ایران گردیده است.

جنس کوپلر تولیدی از نوع فولاد های کربن استیل میباشد. در اصطلاح علمی به این نوع از فولاد ها ck45 گفته میشود که دارای مقاومت کششی و تنش تسلیم به مراتب بالاتر از میلگرد های ساختمانی میباشد .کلیه مراحل تولیدی توسط ماشین الات cnc, nc تولید میشود و در هر مرحله از تولید مراحل کنترل ابعادی توسط مسوولین کنترل کیفی انجام میگردد.

کلیه محصولات این واحد تولیدی دارای علامت استاندارد و با برند آرمان سازه پدیده و دارای شماره سریال قابل پیگیری برای هر محصول است.

 

کوپلر استاندارد
کوپلر استاندارد

نحوه بستن کوپلر استاندارد راستگرد:

 

۱-ابتدا درپوش یکطرف کوپلر را در اورده و سپس کوپلر را تا داخل رزوه میلگرد تا جایی که امکان بستن ان با دست مقدور است ببندید. در این مرحله نیازی به بستن کامل میلگرد داخل کوپلر نیست.

۲-جهت بستن ارماتور مقابل پس از در اوردن درپوش میلگرد و کوپلر،کوپلر را داخل میلگرد ببندید.

۳-با استفاده از آچار مخصوص یا آجار لوله گیر میلگرد را بچرخانید تا تمامی رزوه های میلگرد داخل کوپلر قرار گیرد. لزومی ندارد دو سر ارماتور به هم برسند.

۴-در صورت زنگ زدگی میلگرد میتوان با برس سیمی محل زنگ زدگی را پاک کرد. در صورت استفاده از روغن و یا گریس توصیه میگردد فقط محل رزوه میلگرد گریس کاری شود و از آغشته شدن بدنه میلگرد به رزوه بپرهیزید.

۵-جهت سهولت در نظارت میتوان از نشانه گذاری استفاده کرد.

مزایای کوپلرآرمان سازه پدیده . کوپلر

آرمان سازه پدیده , کوپلر , خرید کوپلر , فروش کوپلر

 

برچسب ها
1 نظر
  1. مهمان

    خیلی عالی
    آرمان سازه در ضمینه کوپلر عالیه 🙂

    پاسخ

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *