درباره ما

شرکت اتصالات مکانیکی آرمان سازه پدیده به عنوان اولین دارنده نشان استاندارد اتصالات مکانیکی کوپلر در ایران همواره سعی دارد با تولید محصولات با کیفیت بالا و متنوع جهت رفع مشکلات صنعت ساختمان قدم بردارد.شرکت تولیدی آرمان سازه پدیده ازسال۱۳۸۵ فعالیت خود را آغاز نموده و با ایجاد واحد کنترل کیفی و بهره نخستین از متخصصان و کارشناسان و محبوب و اخذ استاندارد ملی ایران و روسیه و تاییدیه از نظام مهندسی  سعی بران دارد که محصولی با کیفیت بالا ارائه دهد.

کلیه ماشین الات صنعتی آرمان سازی پدیده ازطراحی و کیفیت بالایی برخوردار است.

در ادامه توضیحاتی از کارهایی که ارمان سازه پدیده انجام میدهد ,رزوه کاری انتهای میلگرد به دو روش مستقیم وآپست انجام میشود درهردو از این روش پرسه رزوه کاری نه به روش براده برداری بلکه به روش کار مکانیکی انجام میگیرد.درنتیجه استحکام محل رزوه  درحد استحکام محل آرماتور در روش مستقیم به اندازه حداقل ۴  میلی متر اور سایزینگ در روش اپست تقویت میشود.

 از مهمترین سیاست های کاری آرمان سازه پدیده در راستای تضمین کیفیت محصولات است که رزومه کاری بدون کوپلر و فروش کوپلر بدون رزوه کاری امکانپذیر می باشد و بایستی کوپلر تولیدی آزمان ساز پدیده بر روزی زوه ایجاد شده توسط ماشین آلات آزمان ساز پدیده و اپراتور این شرکت صورت گرفته باشد.

استفاده از محصولات متنوع  این مجموعه تولیدی در پروژه ملی و استانی کشور عزیزمان باعث افتخار مجموعه آرمان ساز پدیده شده است.

پروژه های انجام شده

ساختمان مسکن آذربایجان

ساختمان توسعه آذربایجان

آرمان سازه پدیده - کوپلر
آرمان سازه پدیده - کوپلر

ساختمان افوق هسته ای

ساختمان آذرسیماب

آرمان سازه پدیده - کوپلر
آرمان سازه پدیده - کوپلر

ساختمان لاله پارک

ساختمان سون استار

آرمان سازه پدیده - کوپلر
آرمان سازه پدیده - کوپلر